ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14188240
*
nr 1418 8240
Spegel
1950-tal, Teak, 107x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2021
kl 20:39:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/9 11:29:30
1
200 kr
9/9 22:07:51
2
250 kr
13/9 08:18:37
3
600 kr
13/9 08:22:13
2
450 kr
13/9 08:22:13
3
500 kr (Budbetjänt)
13/9 18:05:45
4
600 kr
13/9 18:05:45
3
600 kr (Budbetjänt)
13/9 20:32:01
4
700 kr
13/9 20:34:26
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1418 8240
Spegel
1950-tal, Teak, 107x45 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/9 11:29:30 | 1 | 200 kr |
9/9 22:07:51 | 2 | 250 kr |
13/9 08:18:37 | 3 | 600 kr |
13/9 08:22:13 | 2 | 450 kr |
13/9 08:22:13 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
13/9 18:05:45 | 4 | 600 kr |
13/9 18:05:45 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
13/9 20:32:01 | 4 | 700 kr |
13/9 20:34:26 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27